Ekstremalne przeżycie – idealny prezent pod choinkę dla chłopaka

Ekstremalne przeżycie to świetny pomysł na prezent dla każdego miłośnika mocnych wrażeń. Skok na bungee z kilkudziesięciu metrów, wspinaczka po wieżowcu czy strzelanie z karabinu maszynowego to propozycja na świąteczny upominek dla chłopaka.

Wysoki poziom adrenaliny natychmiast dodaje energii i przyspiesza czynność serca. Intensywny dreszczyk emocji to wyjątkowe uczucie, które uwielbiają miłośnicy sportów ekstremalnych, dlatego tak chętnie skaczą z wysokości, wspinają się po wysokich budynkach czy obcują z bronią palną. Jeśli twój chłopak to fan mocnych wrażeń – ekstremalne przeżycie to idealny pomysł na świąteczny prezent dla niego.

Ekstremalny skok z wysokości

Wybierając prezenty na święta dla najbliższych, warto pomyśleć o czymś wyjątkowym, co na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowanej. Oryginalnym upominkiem świątecznym dla chłopaka jest bowiem prezent w postaci ekstremalnego przeżycia, które z pewnością skutecznie podniesie poziom adrenaliny i sprawi, że dzień jego realizacji będzie niezapomniany. Skok z 90 metrów to atrakcja dla każdego faceta, który nie boi się wysokości i lubi nowe doświadczenia. Bungee jumping to skakanie z dużych wysokości, na specjalnej elastycznej linie, którą przymocowuje się, najczęściej do nóg. Lina wykonana jest z tysiąca gumowych i wytrzymałych włókien, które swobodnie mogą utrzymać dorosłą osobę. Skok na bungee to bardzo popularna forma rozrywki, której towarzyszy jednocześnie potężna dawka adrenaliny oraz błogie uczucie wolności. To idealny pomysł na świąteczny prezent dla ukochanego. Co więcej, istnieje możliwość nagrania profesjonalnego filmu bądź wykonania fotografii upamiętniających całe wydarzenie.

Wspinaczka po ścianie wieżowca

Wielu niecodziennych wrażeń dostarczy również bożonarodzeniowy upominek w postaci vouchera na Walk In The Sky. Jest to ekstremalny spacer po fasadzie wysokiego budynku. Zadaniem uczestnika, znajdującego się w pozycji poziomej do ziemi, jest przejście z dachu budynku aż na sam jego dół. Budynek ma kilkadziesiąt metrów wysokości, dlatego też przejście po jego ścianie wymaga od właściciela prezentowego vouchera nie lada odwagi, determinacji i nieco sprawności fizycznej. Cała zabawa jest oczywiście całkowicie bezpieczna. Spacerowicz bowiem otrzymuje od obsługi wydarzenia specjalny kombinezon, rękawica oraz kask, a także profesjonalną uprząż asekuracyjną. Dodatkowo instruktorzy przed rozpoczęciem zabawy przeprowadzają krótkie szkolenie oraz są obecni przez cały czas trwania ekstremalnego spaceru, aby pomagać przejść trasę i w razie potrzeby udzielić dodatkowych wskazówek.

Wizyta na strzelnicy

Strzelnica to miejsce, gdzie można na chwilę zapomnieć o codzienności i obowiązkach i oddać się pasji do broni palnej. Z zabawy może skorzystać każda osoba pełnoletnia, które chce poznać zasady posługiwania się prawdziwą bronią oraz samodzielnie przetestować jej moc. Uczestnik przechodzi szkolenie, które ma na celu szczegółowe wyjaśnienie zasad bezpieczeństwa panujących na danej strzelnicy. Następnie, zależności od wcześniejszego wyboru rodzaju broni czy ilości nabojów do wykorzystania, odbywa się szkolenie praktyczne. Wizyta na strzelnicy to niepowtarzalna okazja strzelania do celu najprawdziwszą bronią palną