Wszystko o marce Monnari

Monnari jest firmą, która rozpoczęła działalność w 1998 roku. Praktycznie od początku istnienie stawiała na tworzenie doskonałej jakości odzieży oraz dodatków dla modnych Pań. Monnari tworzy wyjątkowe kolekcje dla kobiet pewnych siebie i ekspresywnych, które na co dzień chcą się czuć wyjątkowo w tym, co noszą.

Osiągnięcia, które są ich udziałem to ponadprzeciętne pasmo sukcesów. Monnari nadal rozwijała swoją ofertę dla polskich klientek i bije kolejne rekordy sprzedaży. Do najbarwniejszych osiągnięć z wszelką pewnością zaliczyć trzeba start na GPW, który wydarzył się 11 lat temu. Monnari zorganizowała również pamiętny pokaz, w którym brała udział najlepiej zarabiająca modelka na świecie – Claudia Schiffer. Monnari może się pochwalić przeszło 150 punktami sprzedaży w całej Polsce. Współdziała z nimi praktycznie każda hurtownia torebek damskich, a dodatkowo wszystkie popularne e-sklepy w branży modowej.

Wielką popularnością pośród zwykłych klientek cieszą się torebki Monnari. Firma w każdy roku wypuszcza na rynek dwie kolekcje dodatków, jesienią i zimową. Wyróżniają się one ciekawym charakterem i doskonałym designem. Znakomicie współgrają ze stylizacjami biznesowymi, tymi do pracy, na co dzień, a także galowymi i sportowymi. Marka Monnari stara się przebić wymagania klientek, które dynamicznie się zmieniają podobnie jak świat dzisiejszej mody.

Kreacje marki oraz liczne akcesoria damskie mają swoje miejsce w szafach Polek, w tym także sław oraz celebrytek. Ewidentnie jest to marka, na którą warto stawiać w przyszłości