Nasiona najbardziej kontrowersyjnej rośliny na świecie!

Najbardziej kontrowersyjna roślina na świecie okazuje się być również wszechstronną i dobroczynną. Naukowcy przeprowadzają kolejne badania, a politycy na całym świecie zmieniają prawo lub debatują nad jego zmianą!

Nasiona najbardziej kontrowersyjnej rośliny na świecie!

Najbardziej kontrowersyjna roślina na świecie, czyli marihuana, okazuje się być również wszechstronną i dobroczynną. Z tego powodu polityka dotycząca konopi indyjskich i tzw. medycznej marihuany na całym świecie, z dnia na dzień, staje się coraz bardziej liberalna. Kolejne Państwa legalizują konopie przemysłowe, medyczną marihuanę, ale także marihuanę rekreacyjną. Istnieją już ogromne firmy wytwarzające feminizowane nasiona różnorodnych odmian marihuany. Takie nasiona trafiają do osób zamieszkujących kraje przyjaźnie nastawione do tej rośliny. Do tych państw należy m.in.: Hiszpania, USA (niektóre Stany), Malta czy Tajlandia. Polska również należy do Państw, w których można zakupić wspomniane nasiona marihuany. Możliwe jest to dzięki temu, że nasiona nie są uznawane przez polskie prawo jako prekursor do tworzenia narkotyków, oraz dlatego, że prawo zezwala na zakup, przechowywanie i kolekcjonowanie nasion konopi indyjskich o różnej genetyce.

Ziarno Życia to jeden z najprężniej działających sklepów z kolekcjonerskimi nasionami marihuany. W ofercie znajdują się najlepsze nasiona marihuany od producentów z całego świata.

Oryginalne geny konopi indyjskich z Holandii

Wśród producentów nasion marihuany z całego świata jest znany i ceniony holenderski producent – Royal Queen Seeds. Nasiona RQS to gwarancja oryginalnych, niepowtarzalnych genów. W swojej ofercie posiadają mnóstwo odmian różniących się przeznaczeniem, wyglądem, wielkością, wydajnością czy zawartością i rodzajem terpenów oraz kannabinoidów. Wśród setek odmian są te bardziej i mniej znane. Do znanych i cenionych genetyk należą m.in.: Sweet ZZ, Wedding Gelato, czy odmiana Royal Jack Auto.

Sweet ZZ

Feminizowane nasiona marihuany, czyli te dające roślinę bogatą w kwiat bez nasion, są najbardziej pożądane przez kolekcjonerów. Odmiana Sweet ZZ od RQS to gwarancja słodkiego, owocowego aromatu. Szczep ten nadaje się zarówno na outdoor jak i indoor. Kwitnie od 7 do 9 tygodni, osiąga maksymalnie 140 centymetrów wysokości i jest kwalifikowany jako indica. Producent deklaruje poziom THC na poziomie 22%.

Wedding Gelato

Cytrusowa odmiana konopi indyjskich wywołuje relaks i euforie. Kwitnie około 10 tygodni, osiągając finalnie niewielkie rozmiary nie przekraczające jednego metra. Jest to hybryda, której stosunek sativy do indicy to 2:3. Wedding Galato uprawiana jest zarówno w pomieszczeniach jak i na dworze. Charakteryzuje się również wysoką odpornością na pleśń, co jest jej niepodważalnym atutem.

Automatyczne odmiany

W ofercie sklepu Ziarno Życia nie mogło zabraknąć automatycznych nasion. Nasiona auto to geny roślin kwitnących niezależnie od dobowego cyklu dnia i nocy. Takie rośliny są niskie, ale w porównaniu do swoich fotoperiodycznych wersji dają mniejszy plon. Krótki czas kwitnienia, w przypadku odmiany Royal Jack Auto wynosi około 8 tygodni. Ta odmiana pachnie pieprznie, ziołowo i korzennie; daje motywację, kreatywność i relaks.

Nasiona marihuany wyłącznie do kolekcji

Należy pamiętać, że obecnie w Polsce nie wolno kiełkować nasion konopi indyjskich. Już sama próba wykiełkowania takiego nasionka jest niezgodna z prawem. Istnieją natomiast odmiany konopi o znikomej i dopuszczalnej przez prawo ilości THC na poziomie 0,2%. Są to tzw. konopie siewne, które po uzyskaniu niezbędnych zezwoleń można z powodzeniem siać.