Xiaomi MiJia M365 – najpopularniejsza hulajnoga elektryczna 2019

Dynamiczny rozwój rynku małych pojazdów napędzanych silnikiem elektrycznym przyczynił się do szybkiego spadku cen i wzrostu ilości dostępnych modeli hulajnóg. Praktyczne, a zarazem solidne konstrukcje pozwalają na sprawną jazdę po mieście i utwardzonych ścieżkach. Niewielki koszt zakupu i eksploatacji sprawia, że stały się realną alternatywa dla prywatnych samochodów osobowych i środków komunikacji publicznej.

Szukając modelu dla siebie warto zwrócić uwagę na Xiaomi MiJia M365, która stała się najpopularniejszą hulajnogą elektryczną w 2019 roku. Zawdzięcza to dopracowaniu pod względem technicznym, jak i świetnemu designowi. Charakteryzuje się tez bardzo dobrym, bezkonkurencyjnym w swojej klasie stosunkiem wysokiej jakości do niskiej ceny. Jest lekka, waży 12,5 kg i ma system szybkiego składania wraz zaczepem unieruchamiającym kierownicę. Sprawia to, że jest idealnym wyborem do miasta. Umożliwia też łatwe podróżowanie w pociągu, tramwaju czy autobusie.

Innowacją jest zastosowanie zaawansowanej, wielofunkcyjnej aplikacji mobilnej komunikującej się z pojazdem poprzez moduł Bluetooth. Program M365 Tools pozwala m.in. na:

 • monitorowanie aktualnych parametrów jazdy – prędkości, długości, poziomu naładowania baterii,
 • sprawdzenie całkowitego czasu podróży i przebytych dotąd tras,
 • zmianę trybu jazdy pomiędzy ekonomicznym a standardowym.

Nowoczesne rozwiązania dopełnia minimalistyczny, elegancki design, który pasuje zarówno do casualowego ubioru, luźnego dresu, a jednocześnie biznesowego garnituru.

Rewolucyjna hulajnoga Xiaomi MiJia M365

Niska cena zakupu i niewielkie koszty eksploatacji hulajnogi elektrycznej Xiaomi MiJia M365 sprawiły, że przyniosła ona niemałą rewolucję na rynku. Wraz z rosnącą popularnością tego typu pojazdów powstał produkt, który pozwala na poruszanie się po mieście zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom, których waga nie przekracza 100 kilogramów (wraz z ewentualnym bagażem).

Bezszczotkowy silnik DC o mocy 250 W w połączeniu z pojemnym akumulatorem marki LG pozwalają na bezproblemowe i sprawne przemieszczenie się po mieście w ekologiczny i ekonomiczny sposób. Niezależnie czy potrzebujesz praktycznego środka transportu na dojazdy do pracy, na uczelnię, treningi piłki nożnej, czy też po prostu – w celach rekreacyjnych, hulajnoga Xiaomi M365 zaskoczy się komfortem codziennego użytkowania.

Warto zwrócić uwagę na ten model również, gdy poszukujemy prezentu komunijnego dla najmłodszych. Maksymalna prędkość i przyspieszenie sprawią dużą frajdę dziecku, a jednocześnie są na tyle małe, że pozwolą na bezpieczne dojazdy do szkoły, bez ryzyka niewyhamowania przed przeszkodą czy przejściem dla pieszych. Oczywiście zalecamy jazdę w kasku, pod nadzorem osoby dorosłej.

Świetny wygląd sprawia, że miejska hulajnoga elektryczna Xiaomi MiJia M365 będzie cieszyć oko osób w różnym wieku. Została wyposażona w wiele udogodnień i innowacyjnych technologii, m.in. znany z wyścigów Formuły 1 system odzyskiwania energii hamowania, który pozwala na jeszcze bardziej optymalne i ekonomiczne wykorzystanie akumulatora, wydłużając zasięg podróży pojazdem.

Hulajnoga xiaomi m365

Dlaczego powinieneś wybrać tę hulajnogę miejską?

Opisywany model stał się hitem sprzedażowym roku 2019, dzięki swoim świetnym parametrom użytkowym, wygodzie i komforcie podróżowania, a także idealnemu wręcz stosunkowi jakości do ceny (koszt zakupu nie przekracza 2000 zł) a tutaj recenzja hulajnoga xiaomi m365.

Cechy Xiaomi MiJia M365:

 • Maksymalna prędkość wynosząca 25 km/h pozwalająca na bezproblemowe pokonywanie dłuższych dystansów na terenie dużych aglomeracji w krótkim czasie.
 • Możliwość wyboru jednego z dwóch funkcjonalnych trybów jazdy – zwykłego, który pozwala na rozpędzenie się do najwyższej dostępnej szybkości albo ekonomicznego, w który możliwe jest osiągnięcie prędkości nie większej niż 18 km/h w zamian za większy zasięg i dłuższy czas pracy na baterii.
 • Oświetlenie w technologii LED to energooszczędne rozwiązanie, które sprawia, że hulajnogą możemy bezpiecznie poruszać się również po zmroku i w słabych warunkach oświetleniowych. Jednocześnie jesteśmy dobrze widoczni dla innych uczestników ruchu – kierowców, przechodniów i rowerzystów.
 • Pojemny akumulator marki LG pozwala osiągnąć zasięg do 30 kilometrów, a jego szybkie ładowanie trwa zaledwie 5 godzin.
 • Udźwig wynoszący 100 kilogramów daje możliwość jazdy osobom dorosłym, jak i dzieciom z dużym bagażem podręcznym (np. plecakiem z zakupami czy torbą sportową).
 • System odzysku energii KERS – spotykany również w samochodach klasy premium – pozwala na dodatkowe ładowanie akumulatora w trakcie jazdy energią hamowania.
 • Niska waga wynosząca 12,5 kg oraz system szybkiego składania wzdłuż podestu wraz z praktycznym zaczepem stabilizującym i blokującym złożoną kierownicę na błotniku umożliwia przenoszenie hulajnogi bez obaw o jej nagłe rozłożenie. Dzięki temu możemy ją transportować w pociągu i bagażniku taksówki.
 • Wyraźny wyświetlacz LCD wskazuje poziom naładowania akumulatora. Interfejs obsługi został również wyposażony w przycisk aktywacji silnika oraz uruchamiania oświetlenia.
 • Innowacją jest funkcjonalna, wielofunkcyjna aplikacja na smartfon M365 Tools, która łącząc się ze sterownikiem elektronicznym hulajnogi poprzez Bluetooth pozwala na monitorowanie i kontrolę parametrów pojazdu.

Decydując się na zakup warto poważnie rozważyć hulajnogi Xiaomi. Ma bardzo wiele atutów, a jednocześnie jest dostępna w atrakcyjnej cenie. Polecamy również sprawdzić inne hulajnogi na https://electricfeel.pl/blog/hulajnoga-elektryczna-dla-dzieci/.

Xiaomi MiJia M365 – wygoda i szybkość w niskiej cenie!

Najczęściej wybierana w zeszłym roku MiJia M365 to model, który zadowoli użytkowników w każdym wieku, niezależnie do statusu społecznego i stylu życia. Jej ponadczasowy, minimalistyczny design pasuje do każdego ubioru. Możesz nią jechać do pracy i szkoły, na trening, jak i poważne spotkanie biznesowe – w końcu dbanie o środowisko jest obecnie w dobrym tonie.

Jednym z unikatowych rozwiązań, które w niej zastosowano jest tempomat, dzięki któremu możemy utrzymywać stałą prędkość, co jeszcze bardziej podnosi komfort podróżowania. Model jest dedykowany wszystkim, którzy cenią sobie ekonomiczne rozwiązania charakteryzujące się wysoką jakością w niskiej cenie. Zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwo i dużą wygodę.