W jaki sposób poradzić sobie z problemem powiększających się zakoli?

Codziennie rano patrzysz w lustro i zauważasz coraz większe zakola? Kolejny szampon, mający działać przeciwko wypadaniu włosów, nie przynosi oczekiwanych efektów? Co zrobić jeśli wszystkie dotychczasowe metody zawiodły?

Łysienie pod lupą – przyczyny powstawania zakoli

Zgodnie ze statystykami co trzeci mężczyzna między 25. a 45. rokiem życia boryka się z wypadaniem włosów. Problem ten ma wpływ na jakość ich życia. Wielu z nich ma z tego powodu obniżoną samoocenę. Szczególnie młodzi mężczyźni między 20. a 30. rokiem życia. Na łysienie ma wpływ wiele czynników takich jak: wiek, geny oraz męskie hormony – androgeny. Innymi przyczynami występowania tego zjawiska mogą być również niewłaściwa dieta, niski poziom testosteronu oraz długotrwały stres.

U kobiet łysienie występuje nieco rzadziej. Często przyczyną tego zjawiska jest niedobór estrogenów. Sposób w jaki kobiety tracą swoje włosy różni się od męskiego. W przypadku pań silne przerzedzenie włosów występuje głównie na czubku głowy oraz w okolicach czoła.

Metoda, która naprawdę jest skuteczna

Kiedy wszystkie sposoby zawiodły, a problem wciąż narasta warto zdecydować się na naprawdę skuteczną metodę, jaką jest przeszczep włosów. Zabieg ten pozwala uzupełnić i zagęścić włosy. Przynosi wiele korzyści – przede wszystkim znacząco zmienia wygląd. Dodatkowo, przywraca pewność siebie i dobre samopoczucie. Nie czekaj i pozbądź się swojego problemu już teraz!

Innowacyjny sposób przeszczepu włosów – na czym to polega?

Przeszczep włosów za pomocą Artas X (artasclinic.com/przeszczep-wlosow-artas-ix) to nowoczesny sposób pozwalający szybko rozprawić się z uporczywym problemem. Metoda ta łączy w sobie trzy niezwykłe siły – sztuczną inteligencję, robotykę oraz medycynę. Dzięki temu jest w stanie działać cuda.

Przeszczep włosów za pomocą artas x jest jedną z najbardziej zaawansowanych metod, które są dostępne na świecie. Odpowiednio zaprogramowana sztuczna inteligencja dokładnie analizuje strukturę włosów, a następnie selekcjonuje te, których jakość jest najlepsza. Na podstawie swoich obliczeń wszczepia je później w odpowiednie miejsca. Cała procedura odbywa się oczywiście w towarzystwie wykfalifikowanego lekarza. Współpraca robota i lekarza pozwala na wyeliminowanie ryzyka popełnienia błędu. Maszyna i człowiek wzajemnie się uzupełniają, dzięki czemu efekt zabiegu jest niesamowity, a każdy wykonany podczas jego trwania ruch jest niezwykle precyzyjny.

Przeszczep włosów za pomocą artas x jest zabiegiem w pełni bezpiecznym. Otrzymany efekt jest bardzo naturalny i przede wszystkim estetyczny – bez szwów i blizn. Ingerencja chirurgiczna jest praktycznie niezauważalna. Inną zaletą tego rozwiązania jest to, że jest ono praktycznie bezbolesne. Dzięki precyzyjnym i szybkim ruchom komfort pacjenta wzrasta do maksimum. Efekt końcowy jest bardzo trwały, dzięki czemu pacjent może cieszyć się nową fryzurą bez obaw!