TOP5 pomysłów jak zaskoczyć gości na weselu

TOP5 pomysłów jak zaskoczyć gości na weselu

Przyjęło się, że młodej parze wręcza się prezenty na ślub, dodatkowe atrakcje na wesele są
z kolei swojego rodzaju „prezentem” od Pary Młodej dla gości. Młodzi przyzwyczaili już gości weselnych do mnóstwa atrakcji na przyjęciu. Fotobudki i vany z prosecco to już dobrze znane wszystkim dodatki do zabawy. Sprawdź jak zaskoczyć gości weselnych.

Catering imprezowy, czyli wesele tematyczne

Jeśli organizujemy wesele tematyczne, warto pomyśleć o dopasowaniu do niego menu. Na rynku jest wiele firm oferujących catering imprezowy dopasowany do motywu przewodniego imprezy. Możemy zorganizować wszystkie dania i słodkości na wzór naszego ukochanego filmu czy gry lub zgodnie z każdą inną naszą fantazją. Tak może wyglądać cały nasz catering imprezowy lub tylko wybrane jego elementy, na przykład ciekawym dodatkiem będą wariacje lodowe. W wyznaczonym miejscu można umieścić lodowe stoisko, z niespotykanymi smakami czy lodowymi postaciami z bajek i filmów do jedzenia. Innym niespotykanym, a na pewno zapadającym w pamięć doświadczeniem może być catering imprezowy połączony z live cooking. Państwo Młodzi zapraszają szefa kuchni, który organizuje pokaz wraz z degustacją.

Tatuaż, czyli atrakcja, która wróci z nami do domu

Coraz popularniejsze jest udostępniania gościom weselnym stoisk do wykonania tatuażu z henny. Impreza jest czasem, kiedy każdy z nas pozwala sobie na odrobinę szaleństwa, a kto
z nas nie chciałby zobaczyć cioci Halinki z delfinem na ramieniu. Taka pamiątka szaleństwa nocy jest całkowicie zmywalna i łatwo można się jej pozbyć kiedy nam się znudzi.

Występ sławnej osoby

Ślub to wyjątkowy dzień, w którym możemy pozwolić sobie na większe wydatki niż na co dzień. Jeśli możemy sobie na to pozwolić, warto wziąć pod uwagę występ sławnej osoby.
W zależności od stylu przyjęcia może to być artysta rozrywkowy lub pianista.

Powitalne upominki dla gości

Miłym dodatkiem do przyjęcia są też coraz popularniejsze drobne upominki na powitanie. Możemy zorganizować małe paczuszki lub woreczki z pamiątką z wesela, jak na przykład zestaw mini alkoholi czy małe słodkości.

Drinki z suchym lodem na weselu i niekonwencyjne alkohole

Ciekawym pomysłem uatrakcyjnienia przyjęcia może okazać się też alkohol z suchym lodem. Takie drinki mogą być efektownym dodatkiem, unosi się nad nimi obłok pary, który stwarza magiczne wrażenie jak z bajki. Innym pomysłem jest organizacja kranów z kraftowym piwem, które będzie na pewno atrakcją dla piwoszy.