Program do wystawiania faktur VAT w Windows

Jaki program do wystawiania faktur vat w Windows wybrać?

Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na prowadzenie działalności. Niezależnie czy jesteś małą czy średnią firmą – musisz rozliczać faktury. Program do fakturowania w Windows powinien pomóc ci dochować terminów płatności, dawać możliwość wystawiania rachunków oraz paragonów fiskalnych. Program do księgowości online musi być prosty w obsłudze, mieć szeroki zakres funkcji, być niezawodny i zapewniać wysokie bezpieczeństwo naszych danych.

Jaki program do faktur w Windows wybrać?

Program do faktur VAT w Windows powinien umożliwiać szybkie wystawianie faktur przez wczytywanie danych klientów. Musi posiadać wbudowaną wyszukiwarkę firm z bazy GUS, automatyczne uzupełnianie pól z nazwami miejscowości po kodach pocztowych, wstawianie po numerze NIP z listy firm po wpisaniu części nazwy oraz szybkie wybieranie towaru lub usługi z gotowej listy. Warto, aby zawierał skróty klawiaturowe oraz automatyczne budowanie cennika i listy firm. Wystawianie faktur w Windows powinno być możliwe niezależnie od sprzedaży w oparciu o ceny netto lub ceny brutto. Profesjonalny program powinien weryfikować dokument przed jego wysłaniem pod kątem poprawności numerów kont, NIP, REGON i innych. Fakturowanie w Windows powinno być możliwe w kilku językach, a zapis dokumentów w popularnych formatach: PDF, HTML, JPG czy XML. Ważne, aby taki program był automatycznie aktualizowany przez Internet i dawał możliwość pracy zdalnej. Dzięki temu wszyscy pracownicy firmy mogą korzystać z tych samych danych.

Proste wystawianie faktur z Faktura VAT 2022

Jeśli szukasz programu, który spełnia wszystkie powyższe wymagania, a dodatkowo ma o wiele więcej atutów, to mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Program do faktur w Windows Faktura VAT 2022 to najlepsza propozycja. Prosty i nowoczesny program do fakturowania dla wszystkich firm, które potrzebują wystawiać dokumenty sprzedaży, takie jak rachunki, paragony, korekty, zamówienia oraz faktury VAT. Jest intuicyjny, obsługiwany za pomocą myszki lub klawiatury. Program ten wystawia takie dokumenty jak: faktura dla płatników VAT i podmiotów nie będących płatnikami VAT, fakturę marży, fakturę MP, RR, WDT i WNT, fakturę wewnętrzną, fakturę eksportową, korekty, rachunki, paragony, dokumenty pro-forma. Służy również do faktur zaliczkowych, faktur uproszczonych, faktur walutowych, faktur eksportowych, faktur końcowych i wiele, wiele innych. Program ten pozwala na definiowanie wyglądu faktury poprzez 7 gotowych wzorów, w które możesz wstawić swoje logo, pieczątkę firmy, własne notatki itd. Posiada własne słowniki, definicję jednostek miar, sposobów płatności, listy numerów kont bankowych, grup towarów i klientów oraz możliwość konfiguracji stawek VAT.