Najbardziej przydatne gadżety dla mężczyzn

Każdy mężczyzna jest po trosze dzieckiem. Z tego powodu zazwyczaj bardzo łatwo jest go uszczęśliwić przy pomocy praktycznych gadżetów, które mogą przydać się w najmniej spodziewanym momencie lub… są po prostu zabawne. Oto najlepsze gadżety dla mężczyzn, które z pewnością ucieszą każdego dużego chłopca.

Kufel – Róg Wikinga

Róg Wikinga to znakomity pomysł na prezent dla każdego fana złotego trunku. Jego wyjątkowy kształt z pewnością zmotywuje każdego faceta do stania się prawdziwym wojownikiem. Jeśli mężczyzna naszego życia/przyjaciel/kolega nie wydają się zbyt męscy, ten kufel z pewnością to odmieni. Nawet jeśli nie, to na pewno będzie znakomicie prezentował się na imprezach. Problemem może być tylko to, że facet tak bardzo polubi się ze swoją nową zabawką, że będzie chciał z nią spać.

Kamienne kostki do whisky

W życiu każdego mężczyzny przychodzi taki okres, w którym stwierdza on, że pora skończyć z pospolitymi alkoholami i zainteresować się czymś bardziej wysublimowanym. Wybór najczęściej pada na whisky. Niektórym osobom ten smak przypadnie do gustu, innym wręcz przeciwnie, ale jeśli zależy nam na tym, by facet przestał w końcu pić to obrzydliwe piwo, warto podarować mu specjalne kamienie do whisky, które można wykorzystać zamiast zwykłych kostek lodu. Nie tylko perfekcyjnie schłodzą one napój, ale również sprawią, że nie będzie on rozcieńczony, a jak wiadomo, prawdziwi dżentelmeni nie mieszają whisky z niczym.

Multitool (najlepiej z otwieraczem do butelek)

Mimo że prezenty w stylu „milion różnych rzeczy w jednym” wydają się oklepane, to w rzeczywistości jest to jeden z ulubionych gadżetów każdego faceta. W dodatku, jeśli zależy nam na prezencie, który z pewnością nie zawiedzie mężczyzny, warto wręczyć mu właśnie ten oto gadżet. Każdy duży chłopiec ucieszy się z takiego prezentu, nawet jak na swoim biurku ma już 30 podobnych urządzeń. większości multitooli znajduje się nóż, piłka, zestaw kluczy i śrubokrętów, pilnik, otwieracz do butelek i setki innych, z pozoru niepotrzebnych. Przykłady ciekawych urządzeń utrzymanych w formie multitooli, dostępnych jest na stronie https://www.forhim.pl/ – sklepu z gadżetami dla mężczyzn.

Pilot do sterowania kobietą

Gadżet z gatunku tych, które nie działają i nikt nie wie, po co są produkowane. Niemniej jednak jest to marzenia praktycznie każdego mężczyzny. Najważniejsze jest to, by pilot gadał i sprawiał wrażenie, że można za jego pomocą coś zrobić. Korzystanie z pilota wymaga jednak zgody osoby płci pięknej, gdyż jakiekolwiek próby niepowołanego dostrojenia urządzenia do kobiety mogą skończyć się katastrofą. Wymagana także spora doza poczucia humoru, gdyż nigdy nie wiadomo jak potoczy się niewinna zabawa.

Lodówka na USB

Duzi mężczyźni uwielbiają przesiadywać na internecie tak bardzo, jak pić piwo. Mini lodówka na USB pozwala połączyć te pasje. Już nigdy więcej nie trzeba będzie odchodzić od komputera w trakcie ważnej rozgrywki, gdyż wystarczy tylko sięgnąć ręką do znajdującej się w pobliżu lodóweczki. Rozwiązanie to ma więcej plusów, niż się wydaje. Przede wszystkim nikt nie ukradnie facetowi jego ulubionego piwa, gdyż cały czas będzie je miał na oku. W dodatku, chodzenie po piwo na drugi koniec mieszkania to straszne marnotrawstwo czasu. I właśnie dla takich facetów wymyślono lodówkę na USB.

Mapa podróżnika

Jeśli Twój facet połowę życia spędza z nosem w mapie, na jego tapecie znajdują się piękne widoczki, a jego głównym zainteresowaniem jest wyszukiwanie promocji lotniczych – mapa podróżnika będzie najlepszym prezentem. Na specjalnej mapie świata będzie mógł zaznaczać miejsca, które już odwiedził. Wystarczy tylko, że weźmie w rękę monetę lub inny mały przedmiot i zdrapie farbę z miejsca, w którym leży odwiedzony właśnie kraj. Można wiec powiedzieć, że jest to takie dwa w jednym, gdyż otrzymujemy nie tylko mapę podróży, ale także wspaniałą zabawkę w postaci zdrapki. Nie są to oczywiście jej jedyne funkcje. Mapa podróżnika może być również wspaniałą ozdobą każdego pokoju. Niezdrapane jeszcze kraje będą natomiast motywować do tego, by już niebawem ruszyć w kolejną wyprawę życia.