Kurs tarota – czym jest?

Tarot to sztuka, która pomaga człowiekowi wejść w głąb własnego świata wewnętrznego.  System symboli jest podpowiedzią i wskazówką. Pozwala na określenie prawdopodobieństwa wystąpienia niektórych zdarzeń, ułatwia podjęcie decyzji oraz pomaga zrozumieć sens tego, co niezrozumiałe. Właśnie dlatego kurs Tarota będzie dobra opcją dla osób, które chcą poznać siebie oraz pomagać innym w uzyskaniu życiowej harmonii.

Czym jest kurs Tarota?

Zainteresowanie wróżeniem z kart nieustannie rośnie. Wróżka Arkadia doskonale zna te potrzeby i zaprasza na kurs Tarota, który organizowany jest w Lublinie. Co ciekawe cały plan szkolenia przygotowany jest tak, aby po ukończeniu go samodzielnie świadczyć usługi wróżbiarskie dla innych. Całość zakończona jest specjalnym egzaminem, który sprawdzi zrozumienie tematu. Bardzo ważna jest także intuicyjność. Dodatkowo wróżka Arkadia przekazuje wiedzę, w jaki sposób ją w sobie obudzić.

Sama prowadzącą jest specjalistką w swoim rzemiośle. Od prawie 30 lat, regularnie zdobywa wiedzę z dziedziny bioenergoterapii, ezoteryki oraz rozwoju duchowego. Wie, że nieustanny rozwój nawet tych najlepszych to priorytet i klucz do najlepszego działania. Wróżka Arkadia może pochwalić się także uprawnieniami zawodowymi z Izby Rzemiosła w zawodzie Mistrz Bioenergoterapii i Czeladnik Naturopata. Dodatkowo jest Wielkim Mistrzem Reiki i człowiekiem gotowym dzielić się wiedzą najlepiej, jak potrafi.

Jak przebiega kurs?

Takie szkolenie to nie tylko nauka symboliki i znaczenia poszczególnych elementów. To również skuteczne narzędzie terapeutyczne. Bardzo często pomaga klientom w podjęciu ważnego życiowego wyboru lub w pogodzeniu się z ciężką sytuacją.

Stawiając na kurs Tarota musimy przygotować się na intensywne zajęcia. Wróżka Arkadia przedstawi historię, która jest bardzo ważna w zrozumieniu specyfiki pracy z kartami. Następnie uczestnik zajęć zapozna się z interpretacją Arkan Wielkich i Małych. Kolejnym punktem będzie oswojenie się z rozkładami kart. Ten element umożliwia interpretację z dosłownie każdej dziedziny życia, określenie miejsca oraz czasu dowolnych zdarzeń.

Trzeba także wspomnieć, że w każdym przypadku należy pamiętań o zasadach BHP i przede wszystkim o samej etyce pracy z klientem. Te dwa aspekty również zostaną szczegółowo omówione i wytłumaczone w przystępny dla słuchacza sposób. Bardzo ciekawym elementem będą również zajęcia, które pokażą różne metody pracy z klientami. Wróżka Arkadia korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia zdradzi sprawdzone techniki, które zdecydowanie ułatwiają pracę nawet z najbardziej wymagającymi osobami. Taka kompleksowość pozwoli na szybkie oswojenie się z kartami, zdecydowanie poszerzy wiedzę, rozwinie i wzbudzi pewność siebie.

Kurs tarota – koszty, terminy i dostępne opcje

Tak przygotowane szkolenie trwa 4 weekendy – soboty i niedziele.  Same zajęcia odbywają się raz w miesiącu, w godzinach od 10:00 do 18:00. Uczestnicy zawsze mają zagwarantowaną godzinną przerwę na obiad. Pierwsze spotkania obędą się w dniach 19 – 20 września 2020 roku. Jest to więc doskonała okazja, by zapisać się i zagwarantować sobie przyjemną przygodę życia, rozwój i nowe wyzwanie.

Dodatkowo ciekawą opcją będzie kurs Tarota online. To rozwiązanie dla wszystkich chętnych, którzy nie mają możliwości skorzystania z zajęć stacjonarnie. Wystarczy sprawdzić informacje na stronie kursu i skontaktować się z indywidualnym zapytaniem.

Takie doświadczenie to doskonała okazja, by zajrzeć w głąb siebie, rozwinąć się duchowo i zawodowo. Kurs tarota będzie zaproszeniem do rozpoczęcia nowej i ciekawej przygody. Otwartość i gotowość do pracy zaowocuje, tym co pozytywne. Warto dać sobie szansę i dać się poprowadzić ku nowym, ciekawym wyzwaniom.