Królowa młodości – Witamina C w kremie

Cytrusowe owoce, jabłka, szpinak, pomidory, czarne porzeczki – to właśnie w nich odnajdziesz dawkę witaminy C. W związku z tym, że człowiek nie jest w stanie sam jej wytwarzać, każdy powinien zadbać o to, aby dostarczać ją do organizmu. Dlaczego warto to robić?

Witamina C – królowa młodości (Sesderma C Vit)

Kwas askorbinowy pozytywnie wpływa nie tylko na zdrowie, ale także na wygląd naszej skóry. Właśnie z tego względu Sesderma stworzyła linię C-Vit. Jej fundament stanowi najbardziej stabilna forma witaminy C. Dzięki niej, dermokosmetyki z tej serii zapewniają efekt rozświetlonej i odmłodzonej skóry. Aby rezultaty były jeszcze bardziej zadowalające, linia oferuje zestawy, dzięki którym otoczysz swoją skórę kompleksową opieką.

Jednym z kompletów, na który warto zwrócić uwagę jest połączenie kremu nawilżającego i serum liposomowego. Razem z zestawem pozbędziesz się oznak zmęczenia i stresu będących rezultatem coraz szybszego tempa życia.

Rezultaty działania serum i kremu z witaminą C

Nawilżający krem do twarzy wyrówna koloryt Twojej skóry. Jego właściwości pozwolą Ci zapomnieć o przebarwieniach i zmarszczkach. Zastosowanie kosmetyku sprawi, że nawilżysz i rozświetlisz swoją cerę. Serum natomiast wzmocni ten efekt. Stabilna forma witaminy C poprawi kondycję Twojej skóry, doda jej blasku i jędrności.

Trochę ruchu nie zaszkodzi!

Dermokosmetyki z serii Sesderma C Vit pomogą Ci zlikwidować szarość i matowość skóry. Czy możesz zrobić dla niej coś jeszcze? Zdecydowanie tak! Oprócz zbilansowanej diety i profesjonalnych kosmetyków, postaw także na aktywność fizyczną. Dzięki ćwiczeniom oczyścisz swoją cerę, zyskasz jędrność i energię, a przede wszystkim uwolnisz endorfiny odpowiedzialne za uczucie szczęścia.

Jak mówi słynne przysłowie: „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Zadbaj więc o siebie! Wybierz zgraną drużynę, do której należy zróżnicowana dieta, kosmetyki dopasowane do potrzeb skóry i odrobina ruchu. Ten zgrany zespół jest kluczem do pięknej i promiennej cery!