Kredyt we frankach – jak pomóc sobie i swojej rodzinie?

Najlepszą pomocą w sytuacji pozostawania pod przemożnym wpływem posiadania toksycznego produktu finansowego, jakim jest kredyt we frankach, jest oczywiście pozbycie się tego kredytu jak najszybciej i z jak największą korzyścią. To jedyny sposób na zapewnienie swojej rodzinie lepszego komfortu życia i pozbycia się stresującego obciążenia finansowego.

 

Aby to zrobić, pomóc sobie i swojej rodzinie w sposób pełny, powinieneś drogi frankowiczu dysponować pewną wiedzą o tym, czym tak naprawdę jest kredyt CHF i dlaczego Twoje zmartwienia ekonomiczne związane z jego posiadaniem, mogą się szybko skończyć. Wiedzę tę w sposób pełny (i lepszy niż w przypadku innych wydawnictw tego typu) wyraziliśmy w sposób zrozumiały w naszym e-book’u: Sekrety ekspertów od spraw frankowych. Wiedza ta streszcza się następująco: kredyt frankowy ma wady prawne, na tej podstawie można pokonać bank i wygrać sprawę frankową przed sądem, co przyniesie same korzyści finansowe frankowiczowi. Dla osób które nigdy nie miały do czynienia z salą sądową może wydawać się to bardzo trudne i jest to zrozumiałe. Wykwalifikowana pomoc, jaką niesie akcja Życie bez Kredytu to lata doświadczeń w pozywaniu Banków i wsparcie ogromnej grupy społeczności frankowiczów, którzy codziennie wspierają się w walce z nieuczciwymi bankami i toksycznymi kredytami frankowymi.

Pomoc dla frankowiczów – najważniejsze to działać

Pomóc sobie, to działać dla własnego dobra. Dla własnego dobra najlepiej jest pozwać bank i wygrać. Nikt dziś nie ma wątpliwości, że kalkulacja szans na wygraną z bankiem jest impulsem do działania, gdyż szanse te są bardzo wysokie, wyższe niż kiedykolwiek, a profity czerpane z pokonania banku będą wyjątkowo zadowalające. Pozywamy banki w imieniu frankowiczów i jak żadna inna tego typu kancelaria wykazujemy najwyższą skuteczność. Setki frankowiczów dla których unieważniliśmy lub odfrankowaliśmy kredyty jest tego najlepszym dowodem.

Mobilizacja do działania to podstawa skutecznego pozwania banku i zapewnienia sobie i własnej rodzinie lepszych warunków bytowych dzięki skutecznemu pozbyciu się toksycznego kredytu we frankach.

Dobra kancelaria to podstawa skutecznej pomocy frankowiczom

Trzeba współpracować z dobrą kancelarią, aby pomóc sobie właściwie. Taką, która może przedstawić realne wyniki, odznacza się dobrą opinią i może wykazać swoje doświadczenie. Zaufanie przypadkowym ludziom to nie jest dobry pomysł. Prosimy się z nami skontaktować, a my w rozmowie wykażemy na jasnych przykładach naszą skuteczność w walce o uwolnienie naszych Klientów od kredytów we frankach.

Pomocą będzie również organizowanie się frankowiczów jako pewnej grupy. W ten sposób czerpiemy wiedzę od innych, możemy włączyć się spór zbiorowy, przełamujemy naszą izolację jako osoby pokrzywdzonej przez nieuczciwe umowy o kredyty we frankach. Zapraszamy do dołączenia do jednej najprężniejszych i dynamicznych grup wsparcia dla frankowiczów w serwisie Facebook, grupy Życie Bez Kredytu.

Podsumowanie – Czy warto wybrać Życie bez Kredytu jako pomoc dla frankowiczów? 

Życie Bez Kredytu łączy wszystkie te elementy pomocy frankowiczom. Dostarczamy rzetelną wiedzę, reprezentujemy skutecznie przed sądem oraz tworzymy przestrzeń komunikacji między frankowiczami. Życie bez Kredytu to nie tylko wsparcie dla frankowiczów w procesie postępowania sądowego. To także codzienna pomoc i doradztwo w najważniejszych dla frankowiczów sprawach, począwszy od podjęcia decyzji o pozwaniu banku w sprawie własnego, toksycznego kredytu frankowego.