Jakie znasz rodzaje zimowych akcesoriów do telefonu?

Girl's hands, in special gloves for typing on a gadget in winter, close-up
Girl's hands, in special gloves for typing on a gadget in winter, close-up

Telefon komórkowy już dawno przestał być tylko narzędziem do rozmawiania na odległość – w dzisiejszych czasach to wielofunkcyjne narzędzie, które zapewnia nam łatwy dostęp do wszelkich informacji, ułatwia organizować własny czas, a także dostarcza rozrywki pod wszelkimi postaciami. Nic dziwnego, że wiele osób nie rozstaje się z telefonem nawet na chwilę. Czasem jednak korzystanie z niego bywa utrudnione – mowa tutaj oczywiście o sezonie zimowym. Na szczęście na rynku znajdziemy kilka gadżetów, dzięki którym nawet najsroższe mrozy nie przeszkodzą nam w używaniu naszego telefonu. Oto kilka z nich.

Czapka ze słuchawkami

To idealnie rozwiązanie dla osób, które nie mogą wyjść z domu bez ulubione muzyki w uszach, a jednocześnie nie cierpią marznących uszu. -W naszej ofercie posiadamy oryginalne czapki zimowe Audio Beanie marki KitSound – mówi przedstawiciel sklepu internetowego Pancernik.eu – Każdy egzemplarz ma wbudowane słuchawki o częstotliwości 40 Hz – 18 kHz i czułości 103 dB, takie parametry gwarantują czystość dźwięku o wysokiej jakości oraz bardzo solidne, wyraziste basy. Do podłączenia słuchawek używa się kabla z jackiem 3,5 mm, który można podłączyć do każdego smartfona, iPhone’a czy inne przenośnego odtwarzacza muzyki. W razie konieczności słuchawki można wyjąć z czapki – montowane są za pomocą rzepów. Czapka wykonana jest z tworzyw sztucznych: akrylu i poliestru. Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją.

Nauszniki

Alternatywą dla czapek są zimowe nauszniki z wbudowanymi słuchawkami – produkcją tego typu urządzeń również zajmuje się marka KitSound. Nauszniki polecane są na mniejsze mrozy, kiedy czapka będzie zbyt ciepła, a jednocześnie niska temperatura może być dotkliwa dla naszych uszu. Jest to również rozwiązanie dla osób, które nie przepadają za czapkami, bo na przykład dbają o fryzurę i nie chcą psuć efektów długiego porannego układania włosów. Słuchawki w nich zamontowane posiadają podobne parametry co słuchawki w czapkach, za pomocą przewodu można je podłączyć do dowolnego urządzenia mobilnego z wejście 3,5mm. W ofercie marki KitSound dostępny jest szeroki wybór nauszników, wśród nich modele z wyszywanymi wzorami zwierząt.

Rękawiczki do telefonu

Wykonane z wysokiej jakości bawełny, włókien przewodzących i spandexu rękawiczki do telefonu to rozwiązanie problemu drętwiejących na mrozie palców podczas obsługi telefonu. Rękawiczek tych nie musimy zdejmować za każdym razem, gdy ktoś do nas dzwoni, lub gdy musimy napisać sms-a – ekran dotykowy telefonu reaguje na nie zupełnie jak na dotyk ludzkiej skóry. Jednym z producentów takich rękawiczek jest marka Little Marcel.