Jaki wybrać program do magazynu i faktur?

Przedsiębiorcy, którzy dokonują codziennie wielu transakcji sprzedaży, a przy tym korzystają z bogatego zaplecza magazynowego powinni korzystać z najlepszego rozwiązania, które ułatwi im prowadzenie firmy. Wybór przydatnego programu jest bardzo ważny dla sprawnego funkcjonowania biznesu i jego ciągłego rozwoju. Uznanym programem jest oprogramowanie przegotowane przez łódzką firmę MEGA-TECH, czyli Faktura Small Business Handel

Jaki funkcje posiada dobry program do wystawiania faktur?

Faktura Small Business Handel to sprawdzone oprogramowanie do wystawiania m.in. faktur VAT, bez VAT, korekt, proform, zaliczkowych, końcowych, MK, złom, marża, WDT, wewnętrznych, eksportowych czy paragonów fiskalnych. Ten program magazynowy dzięki specjalnie wbudowanemu modułowi umożliwia również wystawianie dokumentów magazynowych typu: PZ, WZ, PW, RW czy MM. Użytkownik bez trudu jest w stanie sprawdzić aktualne stany magazynowe, dzięki czemu może przeprowadzić np. szybką inwentaryzację. Dużą zaletą tego programu fakturującego jest możliwość korzystania przez wielu użytkowników na różnych urządzeniach w jedynym czasie. Jest to tzw. praca wielostanowiskowa. Za pomocą wspólnej bazy danych, informacje dostarczane przez korzystających/wystawiane dokumenty nie są duplikowane.

Co wypływa na szybkie fakturowanie?

Program do faktur Faktura Small Business Handel został przygotowany do obsługi różnych form płatności, walut obcych i wystawiania faktur w różnych językach. Korzystający bez trudu może oznaczać własne dane poprzez wybór szablonu wydruku dokumentów, wczytanie własnego logo, pieczątki, czy zmianę czcionki. Dane o wprowadzonych dokumentach i klientach można specjalnie oznaczać i kategoryzować, co znacznie ułatwia pracę z programem i umożliwia szybkie znalezienie wszystkich potrzebnych na daną chwilę informacji. Program posiada przyjemny interfejs, użytkownik nauczy się go w kilka dni. W czasie darmowego testowania korzystający może poznać wszystkie przydatne funkcje, które w przyszłości wykorzysta w firmie.

Co zasługuje na wyróżnienie?

Firma MEGA-TECH dba o korzystających z programów na każdym etapie współpracy. Użytkownik Faktura Small Business Handel otrzymuje na bieżąco aktualizacji oprogramowania, które jest stale rozwijane i dostosowywane do zmieniających się przepisów prawnych. Ten program magazynowy umożliwia np. szybkie wygenerowanie Jednolitego Pliku Kontrolnego. Dodatkowo dostępne jest wsparcie techniczne, z którego można skorzystać w momencie gdy pojawią się np. pytania o funkcjonalności bądź pomysły na dalsze ulepszenia. Istnieje również możliwość utworzenia zdalnej kopii bezpieczeństwa, dzięki czemu wprowadzane dane są chronione przed potencjalną utratą, np. w chwili zainfekowania komputera.

Jeżeli przed przedsiębiorcą stoi wybór programu do magazynu, warto zdecydować się na sprawdzone połączenie oprogramowania magazynowego z fakturowym. Faktura Small Business Handel to dobra propozycja, która cieszy się uznaniem wśród swoich odbiorców, ze względu na opisane funkcje, których jest o wiele więcej. Warto się o nich przekonać testując za darmo to rozwiązanie.