Inteligentny termostat rozwiązaniem Twoich problemów z ogrzewaniem domu

Technologia nieustannie się rozwija i ułatwia Twoje codzienne funkcjonowanie. Na rynku pojawia się coraz więcej inteligentnych rozwiązań, które mają pomóc Ci w zarządzaniu własnym domem. Jednym z nich jest termostat DEVIreg Smart.

Technologia nieustannie się rozwija i ułatwia Twoje codzienne funkcjonowanie. Na rynku pojawia się coraz więcej inteligentnych rozwiązań, które mają pomóc Ci w zarządzaniu własnym domem. Jednym z nich jest termostat DEVIreg Smart.

Wybierasz się w częste podróże służbowe albo prywatne, a Twój dom stoi pusty? Od teraz nie będziesz musiał prosić sąsiadów, czy też rodziny o częste odwiedziny. Możesz sterować ogrzewaniem swojego domu z dowolnego miejsca na ziemi. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie zimą, kiedy zależy Ci na tym, aby poszczególne pomieszczenia nadmiernie się nie wychłodziły, a na Twój powrót w domu panowała przyjemna dla Ciebie temperatura.

Nowoczesne rozwiązanie dla Twojego domu

Termostat DEVIreg Smart to rozwiązanie, które sprawdza się zarówno w przypadku nowego, jak i starego budownictwa. O dowolnym czasie będziesz mógł sterować temperaturą w swoim mieszkaniu. Jest to możliwe, dzięki aplikacji mobilnej. Wystarczy, że połączysz termostat z dowolnym urządzeniem mobilnym. Dodatkowym atutem jest również to, że może on nawiązać łączność z nawet dziesięcioma różnymi urządzeniami, dzięki czemu możesz sterować temperaturą nie tylko za pośrednictwem swojego smartfona, ale również tabletu. Jeżeli zdarzy Ci się zostawić otwarte okno w konkretnym pomieszczeniu, termostat wykryje to, a następnie w sposób automatyczny wyłączy ogrzewanie. Jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich zabieganych osób, którym zdarza się zapomnieć o takich niuansach. Jest to rewelacyjny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy!

Ochrona przeciwzamrożeniowa

Termostat DEVIreg Smart dodatkowo został również wyposażony w ochronę przeciwzamrożeniową. Co to oznacza dla potencjalnego użytkownika? Inteligentny przycisk pozwoli Ci na bardzo szybki dostęp do tej funkcji, dzięki czemu będziesz mógł zadbać o swój dom, nawet gdy Cię w nim nie będzie. Obecnie pogoda w Polsce jest bardzo zmienna, zatem duże, minusowe temperatury nie powinny być dla Ciebie zaskoczeniem w żadnej sytuacji. Zawsze warto ubezpieczyć się na wypadek nagłych okoliczności. W ten sposób zyskasz pewność, że Twój dom będzie bezpieczny w każdej sytuacji. Jeżeli zależy Ci na inteligentnych rozwiązaniach, powinieneś postawić na sklep internetowy Mikroenergetyka, gdzie znajdziesz bardzo wiele doskonałych jakościowo sprzętów. Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technologicznymi, żeby cały czas ułatwiać sobie życie!