Garaże tynkowane – prawie jak murowany ale tańszy

Pozostawienie samochodu pod gołym niebem oznacza skrobanie jego szyb każdej zimy i wsiadanie do nagrzanego auta latem. Dlatego też coraz więcej osób inwestuje w garaż, który ochroni pojazd przed ewentualnymi uszkodzeniami i zapewni komfort użytkowania. Takie schronienie osłania przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych, zabezpiecza przed aktami wandalizmu oraz utrudnia ewentualne próby kradzieży. Ponadto garaż to także częste miejsce przechowywania przedmiotów, które nie są nam potrzebne na co dzień.

Garaż tynkowany a murowany

Na rynku istnieje wiele rodzajów garaży. Dziś bliżej przyjrzymy się tynkowanym blaszakom, które z zewnątrz nie różnią się od budynków murowanych. Można postawić je niezależnie lub dostawić do ściany domu. Konstrukcja ścian takiego garażu wykonywana jest z kształtowników zimno – giętych, które są ze sobą zgrzewane i odpowiednio wyprofilowane. To sprawia, że konstrukcja staje się samonośna. Co ważne, istnieje również możliwość ocieplenia tynkowanego garażu, wykorzystując do tego styropian o różnej grubości – wszystko w zależności od potrzeb Klienta.

Garaże tynkowane – różnorodność form

Ponadto garaże tynkowane mogą być zarówno jednostanowiskowe, wielostanowiskowe oraz posiadać jednospadowe, dwuspadowe i czterospadowe dachy. Jeżeli chodzi natomiast o estetykę, garaż tynkowany bez problemu może być dopasowany do koloru elewacji domu. Warto wykończyć go w podobnym stylu, ponieważ zapewni to spójność architektoniczną, lepszą prezencję i ostatecznie zadowalający efekt końcowy.

Sprawdź ofertę garaży tynkowanych na: blaszaki.com/garaze-tynkowane

Blaszane garaże tynkowane są nie tylko wygodne i tanie, ale mogą również wyglądać naprawdę estetycznie. Rzetelnie wykonane blaszaki tynkowane, przy których produkcji wykorzystane zostaną wysokiej jakości materiały, są rewelacyjną alternatywą dla budowlanych konstrukcji. Fachowcy w swojej dziedzinie wykorzystujący profesjonalne, solidne produkty są w stanie stworzyć garaż, który zapewni pojazdowi bezpieczeństwo.