Dlaczego warto zdecydować się na sprzęt instalacyjny firmy Ospel z serii Impresja?

Kiedy decydujemy się na remont lub dopiero rozpoczynamy aranżację naszego nowego domu, czy mieszkania, w pierwszej kolejności myślimy o kolorze ścian, podłogi, o meblach, jakie chcemy mieć w naszych wnętrzach. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu to rzeczy najbardziej widoczne, z którymi będziemy mieć styczność na co dzień. Czasem zapominamy jednak o istotnych detalach, na przykład o sprzęcie instalacyjnym i oświetleniu. Przykładów można wymieniać wiele: zapominamy o gniazdku w miejscu, gdzie będzie w kuchni stała lodówka, czy kupujemy do pokoju lampę, w której można osobno włączać trzy żarówki i kupujemy włącznik, który ma jeden przycisk. Przed rozpoczęciem aranżacji wnętrz warto wybrać konkretną serię sprzętu instalacyjnego, która da nam wszystkie potrzebne elementy. Przykładem takiej serii jest Impresja marki Ospel, po którą naprawdę warto sięgnąć. Dlaczego?

Estetyka linii sprzętu instalacyjnego Impresja

Seria Impresja przez producenta nazywana jest jako klasyczna linia z wysokiej jakości materiałów i o szerokiej palecie kolorów. Dostępne kolory to biały, écru, srebrny, złoty metalik, tytan i antracyt. Produkty z serii Impresja to doskonałe rozwiązanie dla wielbicieli minimalistycznych aranżacji, którym zależy na elementach prostych i geometrycznych, ale jednocześnie oryginalnych. Impresja łączy elegancję i funkcjonalność. Ze względu na szeroki wybór kolorów możemy zastosować osprzęt we wnętrzach nowoczesnych, industrialnych, ascetycznie urządzonych, czy w bogato zdobionym wnętrzu.

Łączniki, gniazdka i nie tylko

Wśród łączników serii Impresja znajdziemy mnóstwo ciekawych łączników i gniazd, spośród których każdy znajdzie odpowiednie sprzęty dla siebie. Przykładów jest kilka. Standardowy pojedynczy włącznik jest wyposażony w jeden klawisz, który umożliwia załączanie oraz wyłączanie w obrębie jednego obwodu. Podwójny włącznik świeczkowy jest wyposażone w dwa klawisze, a więc umożliwia stopniowe włączanie i wyłączanie dwóch obwodów oświetleniowych, np. w podzielonym na dwie części żyrandolu. Kolejny rodzaj to łącznik schodowy, który w połączeniu z drugim takim łącznikiem pozwala nam na sterowanie oświetleniem z dwóch różnych miejsc. Przykład: zapalamy światło na korytarzu, wchodzimy na górę i tam gasimy światło. W ofercie marki Ospel znajdziemy także łączniki z podświetleniem. W serię Impresja wchodzą nie tylko gniazda elektryczne, ale także specjalne gniazda głośnikowe, antenowe, telefoniczne i komputerowe – mówi nam przedstawiciel sklepu ELEKTRO-SAL z Gliwic. Wśród produktów dostępnych na rynku znajdziemy także obudowy gniazd komputerowych, czujniki ruchu, regulatory temperatury, ściemniacze, ramki, puszki natynkowe, zaślepki, a także akcesoria. Do akcesoriów należą moduły podświetlania, HDMI i USB, gniazd komputerowych, a także kondensatory i zestawy uszczelniające. Podsumowując – gdy wybieramy sprzęt instalacyjny Impresja marki Ospel mamy więc pewność, że poszczególne elementy będą pasowały do siebie nawzajem!