Darmowe pożyczanie – jak działa?

Coraz częściej w internecie możemy spotkać się z ofertami firm pożyczkowych, które oferują pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo. W praktyce oznacza to, że oddajemy dokładnie taką samą kwotę, którą pożyczyliśmy, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Pierwsza darmowa pożyczka w maksymalnej wysokości 1500 zł na okres 30 dni przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy wypełnią wniosek online. Samo złożenie wniosku jest niezwykle intuicyjne, pożyczkodawca nie wymaga żadnych zaświadczeń ani dokumentów, a przelew pożyczonej kwoty na nasze konto następuje nawet w ciągu 15 minut. Środki z takiej pożyczki możemy przeznaczyć na dowolny cel.

Jak otrzymać pierwszą pożyczkę za darmo?

Pierwsza pożyczka za darmo oferowana jest przez większość internetowych firm pożyczkowych, np. przez ViaSMS.pl. Tego typu pożyczki online są doskonałym rozwiązaniem dla osób potrzebujących doraźnej pomocy finansowej – w szybkim czasie i bez wychodzenia z domu. Aby otrzymać pożyczkę online wystarczy wypełnić krótki wniosek, podając swoje podstawowe dane, numer dowodu osobistego, wysokość i źródło dochodów oraz wykonać przelew weryfikacyjny. Po pozytywnym rozpatrzeniu naszego wniosku możemy spodziewać się pieniędzy na swoim koncie nawet w ciągu 15 minut.

ViaSMS.pl jest jedną z bardziej popularnych na polskim rynku firm pożyczkowych oferujących pierwszą pożyczkę za darmo. Możemy wnioskować o maksymalną kwotę pożyczki 1500 zł na okres do 30 dni, a jeśli spłacimy ją w terminie nie poniesiemy żadnych dodatkowych kosztów ani odsetek – oddamy dokładnie taką samą kwotę, jaką pożyczyliśmy.

Pożyczki online za darmo – dlaczego opłacają się pożyczkodawcom?

Na pierwszy rzut oka pierwsza darmowa chwilówka wydaje się być zupełnie nieopłacalna z punktu widzenia pożyczkodawcy. W praktyce jest jednak zupełnie inaczej, pierwsza pożyczka za darmo jest doskonałą reklamą oraz narzędziem do zbudowania relacji z klientem. Po terminowym spłaceniu pierwszej pożyczki nasz limit kwoty możliwej do pożyczenia się zwiększy, a procedura wnioskowania o kolejne pożyczki będzie jeszcze prostsza i szybsza. Dzięki pierwszej darmowej pożyczce klient może przekonać się jak prosta a zarazem bezpieczna jest procedura przyznawania pożyczek online.

Decydując się na zaciągniecie pożyczki online musimy upewnić się iż będziemy w stanie ją spłacić w umówionym terminie. Zobowiązanie zaciągnięte online wiąże się z taką samą odpowiedzialnością jak wzięcie kredytu bankowego. Jeśli znaleźliśmy się akurat w sytuacji, w której zabrało nam środków na pilny cel pożyczka pozabankowa może stanowić doskonałe rozwiązanie, stanowiące pomoc w nieoczekiwanych życiowych sytuacjach.