Czy zamawianie posiłków z restauracji jest bezpieczne?

Rzeszów, podobnie jak wszystkie miasta w kraju, dostosowuje działalność obiektów usługowych, handlowych, gastronomicznych do wymagań rządowych, związanych z koniecznością zminimalizowania ryzyka zarażeniem się koronawirusem. W tym trudnym czasie poza obawą o zdrowie własne i bliskich trzeba zmierzyć się z nietypową sytuacją zamknięcia miejsc, w których przebywają duże skupiska osób. Zmuszone do zamknięcia swoich podwojów restauracje przechodzą bardzo trudny czas, próbując wzmocnić poczucie solidarności z klientami. Powstała możliwość zamawiania posiłków online, z dowozem pod wskazany adres.

Czy odebranie dowożonego posiłku jest w pełni bezpieczne?

W restauracji dokładane są starania o zapewnienie najwyższych standardów sanitarnych, eliminując tym samym ryzyko zarażenia się klientów. Wirus, obumierający w temperaturze 60 ºC zostaje wyeliminowany w procesie obróbki termicznej, czyli popularnie – gotowania lub pieczenia. Zamawiając obiady online lub telefonicznie, nie narażamy się na kontakt z dostawcą. Posiłki można odbierać w restauracji osobiście, według ustalonych godzin otwarcia. Warto śledzić bieżące informacje na temat epidemii, aby na bieżąco być informowanym o godzinach otwarcia.

Restauracja, a potrawy na wynos

Sytuacja zmienia się dynamicznie. W związku z rozwojem epidemii konieczne jest pozostanie w domach. Nie warto wychodzić z domu, by przywieźć posiłek. Obiady dostarczone zostaną bezpiecznie przez sprawdzonego dostawcę. Restauracja Rzeszów zapewnia zróżnicowany wybór dań w wersji klasycznej, podanych w nowoczesnej formie oraz bezglutenowych. Każda potrawa z menu może zostać przygotowana w wersji bezglutenowej, z dbałością o Państwa obostrzenia. Posiłki dowożone są w godzinach otwarcia restauracji, które zmieniono na 12.00 do 18.00. Nietypowa sytuacja wymusza stosowanie nietypowych rozwiązań. Aby zapewnić Państwu smaczne, przygotowane i dowiezione bezpiecznie obiady na terenie Rzeszowa i okolic, wprowadzone zostały zasady, dzięki którym organizacja pracy jest efektywna i bezpieczna dla pracowników i klientów.

Kontakt z dostawcą, Pogotowie posiłkowe

Potrawy dowożone są przez osobę,która nie tworzy warunków rozprzestrzeniania się infekcji wirusowej. Restauracja, położona zaledwie 3 minuty drogi od rynku w Rzeszowie dokłada wszelkich starań, aby przygotowane obiady pakowane były w atmosferze ochronnej. Mogą Państwo mieć pewność sterylności garderoby pracowników. Obsługa płatności za pomocą transakcji bezgotówkowych znacznie wpływa na minimalizowanie ryzyka zakażeń. Pogotowie posiłkowe to akcja, zorganizowana przez rzeszowską restaurację, aby zapewnić Państwu nieprzerwaną możliwość korzystania z oferty. Znakomite potrawy doskonale wpłyną na dobre samopoczucie, uzyskane dzięki zdrowej, zróżnicowanej diecie. Warto skorzystać z oferty restauracji, prowadzącej dowóz potraw od 39 zł. Dania do odgrzania oraz znakomite propozycje z menu zapewnią sytość i świetny humor przez cały dzień mimo trwającej, wyjątkowej sytuacji. Nie daj się wirusowi, wzmacniaj swój organizm zdrowym, pełnowartościowym pożywieniem oraz pozytywnymi emocjami, towarzyszącymi uczcie dla podniebienia.