Czeka Cię organizacja przyjęcia komunijnego? Sprawdź, o czym warto pomyśleć już teraz!

Komunia to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu dziecka. Oczywiście zwyczajem jest organizowanie przyjęć zaraz po uroczystości kościelnej. Warto zdecydować się na specjalną salę z obsługą i cateringiem – o czym warto pamiętać przy organizacji takiego przyjęcia?

Lista gości – tutaj wszystko się zaczyna!

Oczywiście wiadome jest, że musimy zaprosić na przyjęcie bliską rodzinę i chrzestnych. Jeśli decydujemy się na kameralną, dość krótką uroczystość, najlepiej spędzić czas w najbliższym, najbardziej zaufanym gronie. Sprawa wygląda nieco inaczej, kiedy planujemy wyprawić duże przyjęcie. Zapraszamy wtedy dalszą rodzinę i bliskich przyjaciół – często zapominamy jednak o naszym dziecku. Podczas wielogodzinnego przyjęcia w gronie dorosłych osób dziecko zacznie prędzej czy później się nudzić. W takiej sytuacji, warto zaprosić członków rodziny wraz z ich potomstwem. Dzięki temu zapewnimy naszemu dziecku towarzystwo – w odpowiednim momencie dzieci zajmą się sobą, a dorośli będą mogli dalej prowadzić żywą rozmowę.

Odpowiednia sala – jaką wybrać?

Przyjęcie w odpowiednim lokalu pozwala zaoszczędzić czas i energię. W dodatku cała uroczystość będzie zorganizowana w profesjonalny sposób: z pewnością zaskoczymy naszych gości wykwintną kuchnią. Sala zapewnia nam także wystrój i dekoracje. Powinniśmy pamiętać o tym, aby zarezerwować salę jak najwcześniej, inaczej rodzice innych dzieci przyjmujących w tym dniu pierwszą komunię świętą mogą nas ubiec.

Warto zdecydować się na salę, która zapewnia wyżywienie wraz z tortem. Dzięki temu zorganizujemy wszystko za jednym razem – i nie będziemy musieli sami zamawiać tortu z cukierni. Najlepiej zdecydować się na miejsce, które pozwoli na wybranie potraw do menu, dzięki czemu skomponujemy wyjątkową ucztę specjalnie dla naszych gości. Przy układaniu menu nie można zapomnieć o dzieciach. Warto zdecydować się na ,,bezpieczne” dania, które posmakują każdemu dziecku – oczywiście z pysznym deserem lodowym pod koniec! Sprawdź już teraz menu komunijne restauracji Na Skrajnej, słynącej z jakości serwowanych dań.