7 rzeczy niezbędnych na kempingu według faceta

Miłośnicy gadżetów, prawdziwi pasjonaci przygód płci męskiej, wybierając się na kemping mają całą listę rzeczy, które muszą ze sobą zabrać. Są w nich te uniwersalne, przydatne każdemu uczestnikowi podróży, ale i te, o których zdecydowanie pomyśli tylko facet.

Szafki kempingowe pełne po brzegi

Wakacje na polu namiotowym czy podróże z przyczepą kempingową, dają duże pole do popisu tym, którzy nie lubią zaplanowanych i zorganizowanych wyjazdów. Przygotowując się do podróży kamperem, trzeba jednak mieć przygotowaną listę rzeczy niezbędnych do zapakowania. Jakie 7 rzeczy wedle faceta stanowi must have wyprawy kempingowej?

Scyzoryk, który pozwala otwierać, ciąć, przecinać, wykręcać i dokręcać. Co kto woli, bo takich wielofunkcyjnych, praktycznych scyzoryków na rynku jest mnóstwo, więc ich dopasowanie do własnych potrzeb to żaden problem. Tuż obok scyzoryka albo zamiast niego może przydać się karta przeżycia. Zajmuje niewiele miejsca, jest lekka, a szafki kempingowe nawet wypełnione po brzegi, zmieszczą taki przydatny drobiazg.

Skoro wyjazd, to i zabawa oraz czas wolny, najlepiej przy dobrej muzyce. Przyda się zatem przenośny głośnik, dzięki któremu chwile spędzane na świeżym powietrzu będą jeszcze milsze. Z elektronicznych zabawek sprawdzi się power bank i ładowarka, które nie pozwolą na przerwanie rozrywki w najmniej dogodnym momencie, ze względu na padającą baterię.

Płonie ognisko, szumią knieje

Nieodłączony element wyjazdów kempingowych to ogniska. Nie może zatem obyć się bez zapalniczki lub zapałek, które ułatwią rozpalanie ogniska. Przy ognisku zaś, gdy zrobi się nieco chłodniej, swoje funkcje będzie spełniał dodatkowy koc. Na koniec zaś latarka, by już po zmroku, ale i wczesnym rankiem łatwo znaleźć zguby, a także poradzić sobie z naprawą usterek wymagających dotarcia do wąskich i ciemnych miejsc, gdy zbuntuje się na przykład auto. Szafki kempingowe z powodzeniem pomieszczą niezbędne wedle faceta wyposażenie na wymarzony kemping.